Klantenservice-medewerker van PWN

Veelgestelde vragen

Top 3 meestgestelde vragen

  • Het opnamenummer staat onderaan het opnameverzoek dat je per mail of post hebt gekregen.

    Kun je dit toch niet vinden? Geef dan de watermeterstand door in Mijn PWN. Het opnamenummer verschijnt hier automatisch in het formulier.

    Verschijnt het opnamenummer hier niet vanzelf? Dan is de einddatum voor het doorgeven van de watermeterstand voorbij. PWN heeft dan een schatting gemaakt van je gebruik. Je kunt dan de watermeterstand alleen nog doorgeven via onze klantenservice.

  • Heb je het verzoek per e-mail gekregen? Dan kun je daarin direct op de link klikken en het formulier 'Watermeterstand doorgeven' invullen.

    Je kunt ook inloggen in Mijn PWN en daar de watermeterstand doorgeven.

    Hoe zie ik wat mijn watermeterstand is?

    De watermeterstand zelf vind je in het zwarte telwiel op de watermeter. Vul dit getal, je unieke opnamenummer en adresgegevens in op het formulier en doorloop de stappen.

    In onze hulpvideo zie je stap voor stap hoe je dit doet.

    Wil je deze video bekijken? Accepteer dan functionele cookies via het icoon linksonder in beeld.
  • In Noord-Holland is er op dit moment voldoende drinkwater beschikbaar. PWN is goed voorbereid op droge en warme perioden en houdt de situatie continu goed in de gaten. 

Snel zoeken

Kies een categorie

Gevonden resultaat voor 'Is er een subsidieregeling voor het vervangen van loden leidingen?'

  • Is er een subsidieregeling voor het vervangen van loden leidingen?

    Van 1999 tot 2005 had de Rijksoverheid een subsidieregeling voor het vervangen van loden leidingen. Deze regeling is inmiddels afgelopen.

    De Gezondheidsraad heeft het Rijk geadviseerd om te onderzoeken of er opnieuw een subsidieregeling kan komen. Het gaat dan om ondersteuning bij het vervangen van loden leidingen in woningen die vóór 1960 zijn gebouwd.

    Het is nu aan de Rijksoverheid om te besluiten of er een nieuwe subsidieregeling komt.

Geen antwoord op je vraag kunnen vinden?

Je kunt ons ook op de volgende manieren bereiken:

Is er een subsidieregeling voor het vervangen van loden leidingen? | PWN