De tijd waarin wij leven vraagt van ons dat wij kijken naar hoe het verspreiden van drinkwater zo duurzaam mogelijk kan. Eén van de manieren om onze duurzaamheid te vergroten, is door de uitstoot van CO2 te verminderen. Wij kunnen deze uitstoot laten afnemen door gedurende de hele dag de waterdruk te stabiliseren. Daarom start PWN in juli 2023 met een pilot met betrekking tot de optimalisatie van de waterdruk in het gebied Den Helder en de regio in en om Julianadorp.
Wat gaan we precies doen?
Vanaf juli 2023 start PWN met een pilot in het gebied Den Helder en de regio in en om Julianadorp met betrekking tot de optimalisatie van de waterdruk gedurende de gehele dag. Dit betekent dat de druk over de hele dag stabiel is. Er zou dan geen sprake meer moeten zijn van piek- en dalmomenten.
Planning
De pilot start in juli en loopt in ieder geval door tot en met augustus. Vervolgens beoordelen wij op basis van onder andere klantreacties of wij de ideale waterdruk waarbij de uitstoot zoveel mogelijk wordt verminderd en de klantervaring overeind blijft, gehandhaafd wordt en mogelijk wordt uitgebreid naar andere regio’s van ons leveringsgebied.